denis-tuksar-hsTwPUzFegQ-unsplash

Tegu ei ole suvaliselt kokkuklopsitud smuutiga, vaid hoolikalt läbimõeldud retseptiga (powersmoothie). Selles on piisavalt kaloreid terveks toidukorraks ning hea makrotoitainete tasakaal. Sobib kõige paremini mugavaks ja maitsvaks hommikusöögiks. Soovitan kõrvale süüa röstsaia või muul kujul süsivesikuid, sest neid on selles smuutis väga vähe. Mulle meeldib kasutada sojapiima, tihti panen pooleks taimset piima ja vett. Kuna tegu on smuutiga, on retsept ilmselgelt paindlik (kuigi soovitan nimetatud koostisosadega variant ära proovida). Kui sind huvitab, kust see retsept pärineb või mille vastu mingit koostisosa vahetada, loe kindlasti selle smuuti kodulehte.

Retsept:

Lisa kõik koostisosad toodud järjekorras blendrisse. Blenderda madalal kiirusel, kuni krõmpsuvat heli enam tihti ei kuule. Seejärel blenderda maksimumkiirusel ~30 sekundit.

Koostisosad:

  • 400 ml taimset piima
  • 30-40 g valgupulbrit
  • 1 spl maapähklivõid (või oliiviõli)
  • 1 banaan
  • 0,75 tassi külmutatud mustikaid (või maasikaid)
  • 0,75 tassi külmutatud spinatit

Retsepti allikas koos detailse infoga

Seotud postitused

Porgandikook

Täiega maitsev kook! Ainus miinus on see, et see on üsna tihke, mitte õhuline. Samas on positiivne külg see, et rohkem kui ühte tükki ei

Loe edasi »

Oapilaff

Kiire ja lihtne toit, mida on mugav valmistada suurtest kogustes korraga. Kui ma ei üldse viitsi süüa teha, aga nälg näpistab, siis valmistan just seda.

Loe edasi »

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga